Anasayfa » Moda » 2014 Eşarp Modelleri

2014 Eşarp Modelleri

Sonbahar sezonu eşarpları oldukça farklı modellerde tasarlanmaktadır. Genellikle sonbahara yakışan renklerin kullanıldığı eşarplar uygun kazaklar ve pardösülerle desteklendiğinde kesinlikle çok şık duracaktır. 2014 Eşarp Modelleri arasından seçim yaparken kişisel zevklerinizi göz önünde bulundurmalısınız. Bu noktada yapmanız gereken öncelikli şey eşarbın kumaşını ve markasını beğenmek olacaktır. Eşarp markaları arasından seçim yaparken özellikle ipek eşarplar arasında tercih yapan pek çok kadın bulunmaktadır. İpek eşarp hem kalite hem de estetik anlamda etkileyici olduğu için pek çok kadının tercihidir.

2014 Eşarp Modelleri genellikle sıcak renklerin hakim olduğu eşarplardır. Bordo renk en çok tutulan renklerdendir. Bunun yanında grinin farklı tonları da bu renklerle harmanlandığında ortaya gerçekten de hoş kombinler çıkmaktadır. Bazı eşarp modellerinde siyah bir zeminin üstüne bordo çiçek modelleri işlenmiştir. Bu modeller oldukça farklı durmaktadır. Bazı modellerde ise daha açık renkler kullanılmaktadır.

Eşarp modeller değerlendirilirken giyilecek pardösünün rengi ile uyumlu olmasına dikkat etmek son derece önemlidir. Bu sayede renk uyumunun sağlanması amaçlanmaktadır. 2014 Eşarp Modelleri söz konusu olduğunda sadeliğin daha çok tercih edildiği görülmektedir. Şıklık ve sadelik bir arada olduğunda uyum ve ahenk de beraberinde gelecektir. Eşarp modelleri arasından kişisel zevkinize uygun kaliteli olan eşarpları ve ünlü markaların ürünlerini tercih edebilirsiniz. Bu noktada önemli olan dengeyi sağlamak gözü rahatsız etmeyecek şekilde giyinmektir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top