Anasayfa » Moda » 2014 Bayan Gömlek Modelleri

2014 Bayan Gömlek Modelleri

2014 Bayan Gömlek Modelleri

Gömlekler bayanların kendilerini şık hissetmelerini sağlayan hem spor hem de klasik giyimde rahatlıkla kullanılabilen, genellikle yakaları ve düğmeleri belirgin giysilerdir. Sonbahar, yaz, kız ve ilkbahar aylarında giyilen gömlek modellerinin her biri birbirinden farklıdır.

2014 bayan gömlek modelleri değerlendirildiğinde genellikle kareli olan gömleklerin kadınlar tarafından çok tutulduğu söylenebilir. Bunun yanında düz beyaz olan gömlekler de genellikle resmi toplantılarda aranan ve mutlaka kullanılan gömleklerdir. Bazı gömlek modellerinde düğmeler oldukça belirgin ve büyüktür. Bu modeller kimi zaman gömleği daha spor göstermekte kimi zaman da şıklık katmaktadır. Gömleğin kumaşı onun spor ya da klasik olmasını belirlemektedir.

Genellikle kot ve keten kumaştan yapılan gömlekler daha spor duran gömleklerdir. Bunun yanında şifon, ipek ya da saten gömlekler ise daha klasik olan modellerdir.

Gömlekler diğer pek çok giysiden çok daha rahattır. Resmi toplantılarda, konferanslarda ve daha pek çok özel davette gömlek giymeyi tercih etmek hem ciddiyetin hem de bazı zamanlarda rahatlığın ifadesidir. Dolayısıyla bu nedenle 2014 bayan gömlek modelleri değerlendirilirken öncelikle kişinin kendi tarzını belirlemesi gerekmektedir. Kendi vücudunu iyi tanıyan kadınlar vücutlarının kusurlarını örten gömlek modelleri arasında seçim yapabilecektir. Bu noktada önemli olan pantolon ya da etek üzerine giyilen gömleğin hem takı ve küpe gibi aksesuarlarla, hem ayakkabılarla hem de çanta ile uyumlu olmasıdır.

Bayan Gömlek Modelleri

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top