Anasayfa » Anne ve çocuk » 2014 Bebek Kıyafetleri

2014 Bebek Kıyafetleri

Bebek kıyafetleri annelerin ve babaların özenerek seçtikleri kıyafetlerdir. Hele ki bebek çiftin ilk bebeği ise bebek kıyafet modelleri arasından seçim yaparken çiftlerin özenli davranmaları ve kılı kırk yarmaları son derece doğaldır. 2014 bebek kıyafetleri arasından seçim yaparken hem renk hem de model seçiminde farklı seçeneklerle karşılaşabilirsiniz.

Kırmızı her yıl olduğu gibi bu yıl da bebek kıyafetleri arasında çok tutulan bir renktir. Bunun yanında hem canlı hem de mat olan renkler anne ve babaların çok tercih ettikleri renkler arasında gelmektedir. Pembe, beyaz, mavi, yeşil, gri gibi pek çok farklı tonda kıyafet bebeklerin üzerine yakışan renklerdir. Bu modeller arasından seçim yaparken bebeğin üzerine yakışanı seçmek zor olmayacaktır.

2014 bebek kıyafetleri arasından seçim yaparken hem cinsiyet hem de yaş gibi faktörlerin göz önünde bulundurulması gerekecektir. Kız çocuğu için farklı kazak modelleri, gömlek, etek ve elbise modelleri arasından seçim yapma şansınız bulunmaktadır. Erkek çocuğu için seçeceğiniz modeller ise daha farklı olacaktır. Farklı gömlekler, kazaklar, pantolonlar arasından seçim yaparken hem rengine hem de modeline dikkat etmeniz son derece önemlidir.

Bebek kıyafetleri seçiminde renk uyumunu sağlamak şıklığı da beraberinde getirecektir. Model konusunda da tercih yaparken çocuğun tenini incitmeyecek, onun rahat hareket etmesine imkân tanıyacak kıyafet modelleri seçilmelidir. Bu sayede hem şıklık hem de rahatlık sağlanacaktır.

2014 Bebek Kıyafetleri

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top